WYSIWYG Web Builder

www.uast.ac.ir

FULL SCREEN MENUاخبار


برگزاری روز دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی ملایر

مراسم روز دانشجو با شرکت گسترده دانشجویان و مدرسان مرکز آموزش علمی کاربردی ملایر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی-کاربردی ملایر، ویژه برنامه بزرگداشت روز دانشجو با حضور دانشجویان، مدرسان و معاونین دانشگاه جامع علمی-کاربردی همدان در سالن اجتماعات مرکز  برگزار شد.

در ابتدای مراسم خانم مهندس یوسفی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی ملایر ضمن خوشامد گویی به حاضران روز دانشجو را تبریک گفتند.

در ادامه سخنران جلسه، رئیس بسیج اساتید دانشگاه های ملایر به ایراد سخنرانی پرداختند.حسین دوز بخشیان دوره جوانی را موقعیت طلائی  دانستند  که اگر  با علم آموزی همراه شود، می تواند ارزشمندترین دوره بشر باشد.

ایشان ضمن اشاره به آیات قرانی وظیفه دانشجویان را مسابقه و نه رقابت اعلام نمودند و تاکید نمودند   که قران از ما سبقت گرفتن در خیرات را می خواهد و هیچ خیری بالاتر از علم آموزی نیست.

در ادامه چند کلیپ در مورد 16 آذر و روز دانشجو پخش شد. این مراسم با برنامه های متنوع و سرگرم کننده ای از قبیل اجرای نمایش کمدی گروه تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مسابقه دانشجوئی ،اجرای موسیقی و ... همراه بود.

در پایان این مراسم از دو دانشجوی فعال فرهنگی مرکز تقدیر به عمل آمد.شایان ذکر است در محل برگزاری مراسم نمایشگاه عکس دانشجویان مرکز نیز برگزار گردید.